Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Bijwerkingen
Interacties
Waarschuwingen en voorzorgen
| CNK | 3412384 |
|---|---|
| Organisaties | Ceres Pharma |
| Merken | Kela |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 125 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 25 g / 100 g |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |