Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Reeds in de oudheid werd de vijgenboom beschouwd als een heilige boom. Vijgenboom heeft een positieve werking op lichaam en geest. Die middel is bijzonder doeltreffend tegen stress en bevordert ook een natuurlijke en gezonde nachtrust.
Spray: Spijsvertering en gezond darmstelsel - Slaap en ontspanning
Druppels: Spijsvertering en gezond darmstelsel - Slaap en ontspanning
vegan
Knoppen van vijgenboom.
Spray:
Druppels:
| CNK | 4734307 |
|---|---|
| Organisaties | Herbalgem, SA Inula (Pranarom, Herbalgem) |
| Merken | Herbalgem |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Diepte | 98 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |