Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Een complete formule die vitaminen, sporenelementen, waaronder ijzer, en omega-3 combineert, speciaal ontworpen om vrouwen tijdens de zwangerschap te ondersteunen.
Zwangere vrouwen
Ingrediënten:
Visolie met EPA en DHA, omhulsel : visgelatine, vitamine C (L-ascorbinezuur), ijzerbisglycinaat, bevochtigingsmiddel: glycerol en glycerolmonostearaat, zinkbisglycinaat, verdikkingsmiddel: bijenwas, selenomethionine, natuurlijke vitamine E (D-alfa tocoferylacetaat), gezuiverd water, vitamine B3 (nicotinamide), vitamine B5 (calcium-D-pantothenaat), emulgator: koolzaadlecithine, kaliumjodide, kleurstof: beta-caroteen, vitamine B6 (pyridoxal-5′-fosfaat), natuurlijke vitamine D3 (cholecalciferol), vitamine B2 (natriumriboflavine-5′-fosfaat), vitamine B1 (thiaminemononitraat), vitamine B9 (L-methylfolaat calcium), vitamine B8 (biotine), chroompicolinaat, vitamine B12 (methylcobalamine).
Afgeraden bij kinderen en tieners.
Voedingsanalyse:
| Per 1 capsule | % RI* | |
| Visolie | 585,0 mg | |
| EPA** | 52,0 mg | |
| DHA*** | 250,0 mg | |
| Chroom | 40,0 µg | 100 |
| Ijzer | 14,0 mg | 100 |
| Jodium | 150,0 µg | 100 |
| Selenium | 55,0 µg | 91 |
| Zink | 10,0 mg | 100 |
| Vitamine B1 | 1,1 mg | 100 |
| Vitamine B2 | 1,4 mg | 100 |
| Vitamine B3 | 16,0 mg | 100 |
| Vitamine B5 | 6,0 mg | 100 |
| Vitamine B6 | 1,4 mg | 100 |
| Vitamine B8 | 50,0 µg | 100 |
| Vitamine B9 | 500,0 µg | 250 |
| Vitamine B12 | 2,5 µg | 100 |
| Vitamine C | 80,0 mg | 100 |
| Natuurlijke Vitamine D3 | 5,0 µg | 100 |
| Natuurlijke Vitamine E | 12,0 mg | 100 |
*RI: Referentie Inname
**EPA : eicosapentaeenzuur | ***DHA : docosahexaeenzuur
1 capsule per dag tijdens één van de 3 hoofdmaaltijden, gedurende minimaal 1 maand.
Te herhalen indien nodig.
| CNK | 4952727 |
|---|---|
| Organisaties | Therascience |
| Merken | Physiomance |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen, Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |