Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Slijmhoest
Eucalyptus globulus T.M. 5% – Thymus vulgaris T.M. 4% – Marrubium vulgaris T.M. 5%, Saccharum, aqua purificata, glycerolum, aroma vanillae, spiritus aurantii floris q.s. ad 100%
Volwassenen: 1 koffielepel 3 tot 6 maal per dag
Kinderen > 3 jaar : ½ koffielepel 3 tot 6 maal per dag
| CNK | 1132810 |
|---|---|
| Organisaties | San'Up |
| Merken | Unda |
| Breedte | 58 mm |
| Lengte | 139 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |