Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Eau de cologne Naturelle 90% Fraver 250ml
Alcohol Denat. - Aqua - Aroma - Citral - Eugenol - Geraniol - Linalool - Limonene
| CNK | 0279539 |
|---|---|
| Organisaties | Magis Pharma |
| Merken | Fraver |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 57 mm |
| Diepte | 165 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |