Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Dettolpharma Vloeibaar Desinfectiemiddel voor oppervlakten.
Doeltreffend geconcentreerd desinfectiemiddel dat 99,9% van de bacteriën en gisten verwijdert en beschermt tegen E-colli, Salmonella, Listeria, MRSA.
Geschikt voor de oppervlakken in huis.
Desinfecteren / ontsmetten van oppervlakken.
Werkzame stof: 4,1 % chlorocresol
Bevat: 4-chloor-3-methylfenol, Limoneen, p-mentha-1,4(8)-dieen.
Verdund: algemene ontsmetting van oppervlakten.
| CNK | 4390498 |
|---|---|
| Organisaties | Reckitt Benckiser Healthcare |
| Merken | Dettol |
| Breedte | 213 mm |
| Lengte | 201 mm |
| Diepte | 86 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |