Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
AQUA (WATER).CETEARYL ETHYLHEXANOATE.ISOPROPYL MYRISTATE.GLYCERYL STEARATE.PEG-100 STEARATE.GLYCERIN.ETHYLHEXYL PALMITATE.PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL.CETEARYL ALCOHOL.CETEARYL GLUCOSIDE.TOCOPHERYL ACETATE.BENZYL ALCOHOL.PARFUM (FRAGRANCE).SODIUM HYDROXYMETHYLGLYCINATE.LACTIC ACID.TRIHYDROXYSTEARIN.DISODIUM EDTA.DEHYDROACETIC ACID.ZINC ACETYLMETHIONATE.COPPER ACETYLMETHIONATE.SODIUM HYALURONATE.SODIUM BENZOATE.GLUCOMANNAN.
| CNK | 2385011 |
|---|---|
| Organisaties | Alphamega |
| Merken | Dermagor |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 139 mm |
| Diepte | 53 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |