Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Cytoderm Pure bevat boswelliazuren en tea tree extract.
Boswelliazuren in combinatie met Tea Tree hebben een ontstekingsremmende en infectiewerende werking (viraal – herpes – bacterieel en mycotisch).
Cytoderm Pure is de ideale oplossing voor de behandeling van huidontstekingen die gepaard gaan met een infectieus probleem.
Huidontstekingen met infectie
Aqua, cetearyl alcohol, boswelia serrata resin extract, glyceryl stearate, helianthus annuus seed oil, butyrospermum parkii butter, glycerin, propylene glycol, maltodextrin, sorbitan caprylate, xanthan gum, cetaryl glucoside, sodium benzoate, propanediol, benzoic acid, tocopherol, sodium hydroxide, extract of tea tree, malaleuca alternifolia
2 tot 3 x/dag
| CNK | 4783262 |
|---|---|
| Organisaties | Dyna+ |
| Merken | Dyna+ |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 125 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |