Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Curasept Daycare Protection Booster Gel Toothpaste Junior - Bubble Gum is de sleutel tot een betere mondhygiëne voor uw kind. De geavanceerde formule bevat een combinatie van CPC-HAP-complex (cetylpyridiniumchloride en hydroxyapatiet), NaF (natriumfluoride) op 900 ppm, essentiële oliën en is vrij van SLS. De tandpasta heeft een bubblegum smaak!
bescherming tegen gaatjes en tandvleesaandoeningen
Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Xylitol, Cocamidopropyl Betaine, Cetylpyridinium Chloride, Sodium Fluoride, Hydroxyapatite, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Calcium Glycerophosphate, 1,2-hexanediol, Cetraria Islandica Extract, Potassium Nitrate, Aroma, Stevia Rebaudiana Leaf/stem Extract, Potassium Acesulfame, Propylene Glycol, Propanediol, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Citric Acid, C.I. 19140, C.I. 17200, C.I. 42090, Benzyl Alcohol, D-Limonene.
Poets 2x per dag en niet vaker dan 3x, slik zo weinig mogelijk door en spuug uit.
| CNK | 4771432 |
|---|---|
| Organisaties | Farma-dent |
| Merken | Curasept |
| Breedte | 34 mm |
| Lengte | 162 mm |
| Diepte | 44 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |