Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Zorgt voor een matte finish en fixeert make-up.
Een transparant, lightweight poeder om crème formules te fixeren en een matt, langhoudend resultaat te creëren. Zorgt voor een zijdezacht, soft-focus effect terwijl het creasing voorkomt.
✓ Zorgt voor een mat resultaat
✓ Verstopt de poriën niet
✓ Voelt licht aan op de huid
Make-up Fixatie poeder nr 01 Transparant
Formule zonder talk.
Vegan.
Zonder parfum.
Dermatologisch getest.
MICA, ZEA MAYS STARCH / ZEA MAYS (CORN) STARCH, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, POLYMETHYL METHACRYLATE, MAGNESIUM MYRISTATE, SILICA, POTASSIUM SORBATE, DEHYDROACETIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE [+/-: CI77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77499 (IRON OXIDES)]
Breng aan met de Pinceau n° 11 Poudre in de T-zone van je gelaat - het voorhoofd, de neus, kin en onder de ogen - of plaatsen waar je huid snel vet wordt. Kan ook gebruikt worden over het hele gelaat om je look te mattifiëren.
| CNK | 4565842 |
|---|---|
| Organisaties | BV Pharma & More |
| Merken | Les couleurs de noir |
| Breedte | 81 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |