Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Een lightweight poeder om een naturelle, gebronsde look te creëren.
Make-up Contouren Bronzer nr 01 Light.
Formule zonder talk. Vegan.
CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX, CANDELILLA CERA / EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, SILICA, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE KAOLIN, TAPIOCA STARCH, HECTORITE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL
[+/-: CI77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77499 (IRON OXIDES)]
Breng aan op de contouren van je gelaat om dimensie en een gebruinde look te creëren.
| CNK | 4565784 |
|---|---|
| Organisaties | BV Pharma & More |
| Merken | Les couleurs de noir |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 78 mm |
| Diepte | 17 mm |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |