Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De urinezak bevat een anti-terugvloeiingsklep en is voorzien van een afknipbare tube en een niet-geweven bekleding.
| CNK | 1434455 |
|---|---|
| Organisaties | Coloplast Belgium |
| Merken | Coloplast |
| Breedte | 198 mm |
| Lengte | 269 mm |
| Diepte | 109 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 750 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |