Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Calmi-kel Diffuser helpt de kat te kalmeren en te ontspannen tijdens periodes van angst, nervositeit of hyperactiviteit- en dat zonder verdovend effect. Calmi-kel Diffuser werkt op basis van een feromoon dat vrijkomt in de lucht, wat de kat op natuurlijke wijze helpt te ontspannen.
De Calmi-kel Diffuser startkit bevat, naast de eerste vulling, een mobiele houder die geen stopcontact of batterijen nodig heeft. Dankzij het stijlvolle, compacte ontwerp past hij moeiteloos in elk interieur.
De diffuser werkt tot 30 dagen lang en is effectief in ruimtes tot 65 m². Daarna vervang je eenvoudig de vulling met een handige Calmi-kel Diffuser refill.
Kalmeren en ontspannen
Inerte ingrediënten 97%, feromoon 3%
| CNK | 4935482 |
|---|---|
| Organisaties | Kela Veterinaria |
| Merken | Kela Veterinaria |
| Breedte | 102 mm |
| Lengte | 90 mm |
| Diepte | 33 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 6 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |