Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Steunkousen 140 denier "19 / 22 mm Hg"
Panty "AT" met tussenstuk vanaf maat 3
Vermoeide of zware benen, ingevolge beroep of tijdens zwangerschap
Beginfase van aderspatten, chronische veneuze insufficiëntie
81% PA, 19% EL
Het aantrekken:
Onderhoud:
| CNK | 0257576 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 185 mm |
| Lengte | 270 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |