Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Thoraxgordel
Stevige elastische stof
Snit: anatomische gordel
Sluiting: regelbare velcro
Uitvoering: H 14 cm
Kleur: ecru
Posttraumatisch
• Ribkneuzing
• Ribfractuur
87% PES, 13% EA
| CNK | 0441725 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 145 mm |
| Lengte | 255 mm |
| Diepte | 34 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |