Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Steunkousen "19 / 22 mm Hg"
Kniekous uniseks met tenen 'AD+P'
Vermoeide of zware benen, Staande of zittende beroepen,Tromboserisico bij reizen, recuperatiebevorderend na sporten
80% PA, 20% EL latexvrij
het aantrekken
onderhoud
| CNK | 1153931 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 219 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |