Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Knieschijfbandage
Regelbare bandage van niet-elastische stof met pelotte te plaatsen
op kniepees
Afgewerkt met zachte voering
Kleur: wit-blauw
Preventie
Patellofemorale klachten
Tendinitis van de patellapees
Jumpers knee
Osgood Schlatter
Tip: positioneer knie in lichte fl exie, met
ontspannen quadriceps
28% PA, 65% CO, 7% PES
| CNK | 2231355 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 174 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |