Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Gaanstok Alu Derby Universeel Samenstelling: ALUMINIUM
| CNK | 1244094 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 670 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |