Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
BOTA ELBOTA ANATOMIC
Tennis- of golfelleboogbandage
Anatomische pasvorm
Soepele band met 2 uitneembare pelotten ter hoogte van
epicondylus radialis en ulnaris
Sluiting: regelbare velcro
Kleur: wit-blauw
Posttraumatisch
Epicondylitis lateralis (tenniselleboog)
Epicondylitis medialis (golfelleboog)
Overbelasting
Preventie
100% PA + PU schuim
| CNK | 2226496 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 259 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |