Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Immobilisatie vingergewrichten
Gevormde orthese (plooibaar) - open
Aluminium en schokabsorberende antibacteriële mousse
Zelfklevende grijze beschermfolie (verwijderbaar)
Kleur: gemetalliseerd
Onderhoud: handwas 30°C
Verstuiking
Luxatie
Peesscheur
Gevormde orthese van aluminium en antibacterieel schuim
ALU + PU-FOAM
| CNK | 3557816 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 150 mm |
| Lengte | 73 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |