Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Het dermatologische micellaire water. Reinigt - verwijdert make-up - zuivert de huid zonder uitdrogen
Dagelijks reinigen zonder spoelen voor gemengde tot vette huidvette huid.
VOORDELEN:
- Reinigt zonder de huid uit te drogen
- Zuivert de huid en beperkt de sebumsecretie
- Geeft meteen een fris gevoel
- Verwijdert make-up van het gezicht
Zeer goede tolerantie - Niet-comedogeen - Zonder afspoelen
RESULTATEN:
- Zachte reiniging: 95% (1)
- Elimineert 93% van de micropartikels op de huid (2)
- De huid is gezuiverd: 95% (1)
(1) Indicatiestest bij 20 vrijwilligers tussen 19 en 46 jaar, met een gemengde tot vette huid, gedurende 7 dagen.
(2) Studie bij 33 vrijwilligers tussen 18 en 67 jaar, met een normale huid.
Acnegevoelige huid, gemengte tot vette huid.
Het dermatologische micellaire water. Reinigt - verwijdert make-up - zuivert de huid zonder uitdrogen.
Volwassenen, Tieners
Voordelen
Zeer goede tolerantie - Niet-comedogeen - Zonder afspoelen
De hieronder opgesomde ingrediënten zitten in de meest recente productformule. Gezien het tijdsverschil tussen de productie en de commercialisering raden wij u aan de ingrediëntenlijst op de verpakking van uw product te raadplegen.
's Morgens en/of 's avonds:
- STAP 1: Drenk een wattenschijfje in Sébium H2O.
- STAP 2: Zachtjes het gezicht reinigen en/of ontschminken.
- STAP 3: Spoelen hoeft niet.
| CNK | 2378495 |
|---|---|
| Organisaties | Naos |
| Merken | Bioderma |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 72 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |