Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
- Werkt plaatselijk
- Geeft een warm-koud gevoel en verlichting.
- Rijk aan Cannabidiol.
- Onmiddellijk effect.
- Hydrateert en verstevigt je huid.
- Geniet van de sensatie van lichaamsontspanning.
- Perfect om aan te brengen voor, tijdens of na het sporten of voor dagelijks gebruik.
koud-warm gevoel - onmiddellijke verlichting
CBD 1,6% - Honing - Rozenbottel - Arnica - Eucalyptus - Hennepzaadolie - Essentiële olie van kruidnagel en citronella - Kruidnagel - Pepermunt - Kamfer
Uitwendig gebruik.
Voor, tijdens en na lichamelijke inspanning of sport.
| CNK | 4858130 |
|---|---|
| Organisaties | LABORATORIOS BEEMINE |
| Merken | CBF |
| Breedte | 70 mm |
| Lengte | 180 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |