Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
GOEDE NACHTRUST
Het originele Nº39® mengsel van Dr. Bach wordt aangevuld met de originele White Chestnut bloesem essentie.
Bio Gecertificeerd.
Naast de 38 bloesemessenties stelde Dr. Bach een speciaal mengsel van 5 verschillende afzonderlijke essenties samen – het NOODGEVALLEN-mengsel N°39:
• Star of Bethlehem (gewone vogelmelk) – Bloesem voor innerlijke vrede. Krachtformule: "Ik haal diep adem, laat alles achter en word vrij."
• Rock Rose (geel zonneroosje) – Bloesem voor innerlijke sterkte. Krachtformule: "Ik ben moedig, word rustiger en red het."
• Impatiens (reuzenbalsemien) – Bloesem voor innerlijke rust. Krachtformule: "Ik neem de tijd, heb geduld en ontspan mij."
• Cherry Plum (kerspruim) – Bloesem om te ontspannen. Krachtformule: "Ik ben rustig, open mij en laat stromen wat stromen wil."
• Clematis (bosrank) – Bloesem voor helder denken. Krachtformule: "Ik neem waar, concentreer me en ben opmerkzaam."
• Speciaal voor de Nacht-versie: White Chestnut (paardenkastanje) – Bloesem voor gemoedrust. Krachtformule: "Ik ben in evenwicht, mijn geest is helder en zonder onrust."
Voor een goede nachtrust.
gecertificeerde biokwaliteit
Ingrediënten: Brandy* (27 % vol.), originele Bach Bloesemsessenties: Star of Bethlehem (gewone vogelmelk)*, Rock Rose (zonneroosje)*, Impatiens (reuzenbalsemien)*, Cherry plum (kerspruim)*, Clematis (bosrank)* en White Chestnut (paardenkastanje)* –* Van biologisch gecontroleerde landbouw.
Breng 's avonds twee tot drie pufjes rechtstreeks op de tong aan.
| CNK | 2967727 |
|---|---|
| Organisaties | Eureka Pharma |
| Merken | Bach bloesems |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 30 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 stuk |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |