Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
GOEDE NACHTRUST
Het originele N°39 mengsel van Dr. Bach wordt aangevuld met de originele White Chestnut bloesem essentie.
Bio Gecertificeerd.
• alcoholvrij
• speciaal geschikt voor kinderen
Naast de 38 bloesemessenties stelde Dr. Bach een speciaal mengsel van 5 verschillende afzonderlijke essenties samen – het NOODGEVALLEN-mengsel N°39, bij de Nacht-versie aangevuld met White Chestnut:
• Star of Bethlehem (gewone vogelmelk) – Bloesem voor innerlijke vrede. Krachtformule: "Ik haal diep adem, laat alles achter en word vrij."
• Rock Rose (geel zonneroosje) – Bloesem voor innerlijke sterkte. Krachtformule: "Ik ben moedig, word rustiger en red het."
• Impatiens (reuzenbalsemien) – Bloesem voor innerlijke rust. Krachtformule: "Ik neem de tijd, heb geduld en ontspan mij."
• Cherry Plum (kerspruim) – Bloesem om te ontspannen. Krachtformule: "Ik ben rustig, open mij en laat stromen wat stromen wil."
• Clematis (bosrank) – Bloesem voor helder denken. Krachtformule: "Ik neem waar, concentreer me en ben opmerkzaam."
• Speciaal voor de Nacht-versie: White Chestnut (paardenkastanje) – Bloesem voor gemoedrust. Krachtformule: "Ik ben in evenwicht, mijn geest is helder en zonder onrust."
Voor een goede nachtrust.
Ingrediënten: Sacharose*, originele Bach Bloesemsessenties: Star of Bethlehem (gewone vogelmelk)*, Rock Rose (zonneroosje)*, Impatiens (reuzenbalsemien)*, Cherry plum (kerspruim)*, Clematis (bosrank)* en White Chestnut (paardenkastanje)* – * Ingrediënten uit de biologische landbouw. Voedingswaarden: per 100 g: energie 1711 kJ (410 kcal), vet 0 g, verzadigde vetzuren 0 g, koolhydraten 99,5 g, waarvan suikers 99,5 g, eiwit 0 g, zout 0 g.
Leg 's avonds drie tot vier Globulix Parels onder de tong.
| CNK | 2967784 |
|---|---|
| Organisaties | Eureka Pharma |
| Merken | Bach bloesems |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 103 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 stuk |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |