Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Donderdag 14 mei zijn wij gesloten. Producten die niet in onze automaat zitten, kunnen dus pas vanaf vrijdag 15 mei worden opgehaald.
Verwijdert make-up en reinigt de huid. Zorgt voor hydratatie en zachtheid.
GESCHIKT VOOR ELK HUIDTYPE
Ideaal voor de gemengde huid maar ook geschikt voor de gevoelige huid dankzij de syndet formule.
Make-up verwijderen - Reinigen
ACTIEVE INGREDIËNTEN
| Glycerine | 2.5% | Bevordert de hydratatie, het vasthouden van water en huidherstelprocessen. |
|
Betaïne |
1% | Hydrateert, kalmeert en helpt ontstekingen te verminderen van de meest gevoelige of geïrriteerde huid. |
|
Zoethoutwortel extract |
0.25% | Helpt onzuiverheden te verlichten en de huid te verhelderen en heeft tevens een ontstekingsremmende en verzachtende werking. |
INGREDIËNTEN
Aqua, Decyl Glucoside,Glycerin,Poloxamer 184, Capryl/Capramidopropyl Betaine, Betaine,Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Pentylene Glycol,Parfum,Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Sodium Chloride,Caprylyl Glycol, Disodium Edta,Sodium Hydroxide, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate
Geschikt voor dagelijks gebruik, 's morgens en 's avonds.
| CNK | 4763389 |
|---|---|
| Organisaties | Adephar |
| Merken | babé |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 144 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 90 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |