Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Alpine PartyPlug Pro Transparant
High-fidelity oordoppen voor festivals, concerten en clubs.
Alpine heeft zijn populaire PartyPlug oordoppen verbeterd voor nog meer comfort, terwijl ze dezelfde betrouwbare demping bieden.
Oordoppen met muziekfilter voor festival & concerten.
Muziek op z'n best
Perfecte pasvorm voor elk oor
Altijd bij de hand
Herbruikbaar
Inhoud:
| CNK | 4920427 |
|---|---|
| Organisaties | Ceres Pharma |
| Merken | Alpine |
| Breedte | 80 mm |
| Lengte | 128 mm |
| Diepte | 21 mm |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |