Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Deodorant speciaal voor schoenen.
Lavendel + Menthol + Zijde Lipesters®
's Avonds in de schoenen verstuiven en 's nachts laten inwerken.
| CNK | 4787743 |
|---|---|
| Organisaties | Asepta (Akileine) |
| Merken | Akileine |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 174 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |