Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Google Translate
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
bevort het herstel bij
- aften
- beugelwondjes
- bijtwondjes
Aqua, glycerine, silica, PVP, laureth-9, magnesiumchloride, gehydrogeneerde ricinusolie PEG-40, cellulosegom, xanthaangom, benzylalcohol, aroma, benzoëzuur, sorbinezuur, natriumhyaluronaat, limoneen, methyl-2-octynoaat, linalool, citronellol, eugenol, geraniol.
Doe de benodigde hoeveelheid gel op een wattenstaafje (of op de vinger). Breng de gel aan op de aft of wond. Indien nodig meerdere keren herhalen.
| CNK | 3954369 |
|---|---|
| Organisaties | Plus Pro Pharma |
| Merken | PlusProPharma |
| Breedte | 58 mm |
| Lengte | 131 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 15 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |